TDS-TECHNIK

Novinky ve starší verzi pro DesignCAD

www.tds-technik.cz

Informace o posledních novinkách programu TDS-TECHNIK naleznete zde.

Pokud máte verzi 15 nebo starší, můžete se na této stránce dozvědět, jaké hlavní změny byly ve verzi 16.


Verze 16


Pokud používáte starší verze programu TDS-TECHNIK, můžete se podívat, jaké byly novinky v předchozích verzích 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9 a 8.V následujícím textu jsou uvedeny informace o novinkách uvedených ve strojírenské aplikaci TDS-TECHNIK verze 16 v rozsahu sady Komplet.Databáze normalizovaných dílů

Spojovací součásti

Do databáze bylo doplněno dalších téměř 40 typů dílů podle norem DIN. Jsou to některé typy šroubů, matic, podložek, kolíků a závlačky.


Lisovací prvky

Novou skupinou jsou lisovací prvky podle katalogů SIMAF a PROWELD.


Valivá ložiska

Předchozí verze nadstavby obsahovala ložiska podle norem ČSN a DIN a podle katalogů ZKL, SKF a INA/FAG. Do nové verze byly zaktualizovány údaje podle těchto katalogů a doplněny další typy ložisek radiálních i axiálních, u ložisek ZKL přibyla nová série „NEW FORCE“.


Upínací ložiska

Nově byla zařazena skupina upínacích ložisek s litinovými nebo plechovými domečky.


Svěrná a upínací pouzdra

Zcela nový je také soubor „Hřídelová svěrná a upínací pouzdra“ ve skupině „Součásti hřídelů“, kde najdete kuželová pouzdra Taper Bush (Taper Lock) a upínací pouzdra RCK.


Příruby

Do nové verze byla zařazena přírubová hrdla a příruby podle ČSN EN 1092, v provedení z oceli, z litiny, ze slitin mědi a ze slitin hliníku.

Upozornění: použité 3D obrázky jsou pouze ilustrativní. Některé verze nadstavby TDS-TECHNIK umožňují vkládání do výkresu pouze ve 2D pohledu.Pokud používáte starší verzi programu TDS-TECHNIK, můžete se podívat, jaké byly novinky v předchozích verzích 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9 a 8.

Také si přečtěte, co je nového v následujících verzích 17, 18, 19, 20, 21 a 22.


TDS-TECHNIK pro DesignCAD
Novinky | Popis | Ceník | Přehled funkcí sad a modulů | Prodejci

Domovská stránka TDS-TECHNIK | Technická podpora